אש!

אש! עם דורין אטיאס האישה והדרקונים משתלטת על עולם הפודקאסטים עם אנרגיה ואסליות שיש רק לה. בכל שבוע דורין תפגוש את יונתן גל ואורחים מתחלפים לשעה של כנות מלאה הכוללת בתוכה בעיקר פאן אופנה ואיך כל זה פוגש את החיים עצמם. נדבר על מה אהבנו יותר מה פחות ובעיקר - נעזור לאנשים להידלק על עצמם כי סטייל - זה הרבה אבל הרבה יותר מבגדים זאת התורה כולה

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Google Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify

Episodes

2 days ago

פרק שמוקדש לנשים שמובילות את המאבק ברפורמה המשטרית ובפרט לאישה שמככבת על החולצה של דורין: גלי בהרב מיארה.איך השנים הרבות שעברו על דורין כדמות ציבורית שנויה במחלוקת גרמו לה דווקא להיות מקורקעת יותר? מהי התחושה המיוחדת שחזרה לחייה בעקבות הפודקאסט? ולמה דעתם של האמנים הגדולים כן מעניינת את הציבור? 
דרקונים של טל על שבוע האופנה + של דורין על החולצה שלובשת. בונוס: הכירו את כישורי הזמרה של דוריס שישלחו אתכם עם מסר מחמם לב להמשך היום.
 
באולפן: דורין אטיאס ויונתן גל.
עורכת: טל שפייכלר.

Tuesday Mar 14, 2023

הפעם יונתן הגיע טעון עם שני סיפורים שרצה לספר לעולם, כולל פינת שיימינג כללית לאנשים חסרי מוסר.כמה זמן לוקח לדורין בבוקר לחבר את הנשמה לגוף? מה הייתה התובנה שלה בפורים הראשון שבו לא חגגה? ולמה יונתן מת על האוסקר?
פינת דרקונים כפולה שבה דורין חילקה דרקונים לעצמה וגם מורי חילק לה דרקונים של הלב.
 
דוברים: דורין אטיאס ויונתן גל.עורכת: טל שפייכלר.

Tuesday Mar 07, 2023

פרק חגיגי ועצבני לכבוד פורים שבו יונתן הפך לרחלי שבעלה ברח לה תחת החופה, ודורין הייתה מרים הספרנית. הנושא המרכזי, מפה לשם, היה דווקא זה שדורין חששה לפתוח אותו: PMS, או בשמו האורוסולי: המפלצת שיוצאת מאיתנו בתקופה שלפני המחזור. על מי העצבים של דורין יוצאים? מה היא גילתה על הנושא בשלב מאוחר יותר של חייה? ואיך כדאי שיתנהג האדם שבצד השני?
וכמה דקות לפני הסוף הצלחנו להשחיל כמה מילים על שתי תחפושות מרכזיות שדוריס לא הצליחה לעבור את החג בלי לומר מה היא חושבת עליהן.
 
דוברים: דורין אטיאס ויונתן גל.
 
עורכת: טל שפייכלר.

Tuesday Feb 28, 2023

מעצב האופנה ששון קדם הגיע לשיחה עם חברת אמת על חברות אמת. על הפגישה הראשונה ביניהם, מסיבת האירוסין שהשתבשה, המתח בין החברות לשותפות העסקית ותכונת האופי הכי סקסית בעיני דורין. פינת דרקונים על הלוק והנשמה של ששון וטיפ על זמני לנשים לרכישת בגדים נכונה.
 
דוברים: דורין אטיאס, יונתן גל וששון קדם.
 
עורכת: טל שפייכלר.

Tuesday Feb 21, 2023

המחשוף של דורין עורר סערה באולפן שגרמה ליונתן לדרוש את משנתה של דורין בנושא. למה המחשוף הוא אקט חינוכי ומה הטיפ לחשיפה נכונה ואסתטית? זהו פרק נוסף שבו תצטרכו להישאר עד הסוף כדי לשמוע מה הנושא שלו. והפעם: סליחה. דורין הפתיעה חבר בשיחת טלפון כדי לבקש ממנו סליחה על מקרה מן העבר בשידור - איך הוא הגיב? איך היא הגיבה לתגובה שלו? ומה המשמעות של התנצלות וקבלת סליחה בחיים שלנו?
בפינת הדרקונים: חמישה דרקונים! לפרסומת החדשה של מותג שדורין לאו דווקא לובשת.
 
באולפן: דורין אריטס ויונתן גל.
 
עורכת: טל שפייכלר

Wednesday Feb 15, 2023

אז איך עבר על דורין השבוע שחלף…
בפרק הזה אירחנו את היזמית ואשת האופנה שעושה הכל מהכל (אבל 70%, לטענתה) ענבל בוסיבא. דורין וענבל התייחסו לאמירה של דודי אמסלם ולפילוג וגזענות ומידת הרלוונטיות של אמירות כאלה במציאות של החיים.
למה דורין לא אומרת שמות בפודקאסט? מה זה ״האוצר האבוד״? ומה הכי חשוב לדורין וענבל כשהן לוקחות מלון בחו״ל?
בפינת הדרקונים: ביקורת מפתיעה של דורין על ההופעה והאאוטפיט של רירי בסופרבול.
 
באולפן: דואין אטיאס, יונתן גל וענבל בוסיבא.
עורכת: טל שפייכלר.

Tuesday Feb 07, 2023

דורין חזרה משבוע אינטנסיבי בפראג עם החברים שהיה מדהים וכיף חוץ מהרגעים ששכחו אותה.איך מתבטאת חברות ללא תנאי? מהי מחאת חדר 330? 
בונוס הטייק של דורין בענייני השעה: משפיעניות זאת הגדרה מחמיאה לכל אלה שלא משתמשות בכח שלהן כדי להשפיע אלא רק! כדי למכור, ופינת דרקונים שבכלל לא התקבלה לפינת הדרקונים.
 
באולפן: דורין אטיאס, יונתן גל.
עורכת: טל שפייכלר.

Tuesday Jan 31, 2023

החברה הטובה של דורין, השחקנית מיה דגן הגיעה לשיחה שהפכה לרכבת הרים של רגשות.
למה מיה תמיד מבטלת פגישות ומהי אומנות הביטול? מדוע בחרה לחשוף את עצמה בתהליך הגמילה מאלכוהול? ואיך פתאום הרוח של אמא של דורין התערבה בהקלטה של הפרק?
פינת הדרקונים שגרמה למיה ודורין להרים את הווליום ברגע ולהשלים תוך שלוש דקות. 
באולפן: מיה דגן, דורין אטיאס ויונתן גל.
עורכת: טל שפייכלר. 

Tuesday Jan 24, 2023

פרק הבכורה של הפודקאסט החדש והבועט של האחת והיחידה, האישה והדרקונים, דורין אטיאס. 
לכבוד הפרק הראשון דורין ויונתן (אחראי ההרמות) דיברו על הנושא שהוא אחד הערכים המובילים של הפודקאסט: אהבה. איך כנות קשורה לזה? מה המשאלות של דורין מדג הזהב שיגרמו לחיים שלה להיות נטולי חרדות? ומהי שגרת הלילה המיוחדת שלה? 
ואיך לא, פינת דרקונים נוקבת עם בונוס טיפ של החיים עצמם.
באולפן: דורין אטיאס ויונתן גלעורכת: טל שפייכלר

Thursday Jan 12, 2023

האישה והדרקונים משתלטת על עולם הפודקאסטים עם אנרגיה ואסליות שיש רק לה.
בכל שבוע דורין תפגוש את יונתן גל ואורחים מתחלפים לשעה של כנות מלאה הכוללת בתוכה בעיקר פאן אופנה ואיך כל זה פוגש את החיים עצמם.
נדבר על מה אהבנו יותר מה פחות ובעיקר - נעזור לאנשים להידלק על עצמם כי סטייל - זה הרבה אבל הרבה יותר מבגדים זאת התורה כולה

Image

Your Title

This is the description area. You can write an introduction or add anything you want to tell your audience. This can help potential listeners better understand and become interested in your podcast. Think about what will motivate them to hit the play button. What is your podcast about? What makes it unique? This is your chance to introduce your podcast and grab their attention.

Copyright 2023 All rights reserved.

Version: 20221013